Yükleniyor..
Sağlık sorunlarınızla ilgili tetkiklerinizin sonuçlarını (laboratuar, görüntüleme vb.), hastalığınızın teşhisi ve size uygulanan tedavi yöntemini bizlerle paylaşabilir ve ilgili hekimlerimizden ikinci bir görüş alabilirsiniz.

Tıbbi ikinci görüş uygulamamız için tek yapmanız gereken; aşağıdaki formu doldurmak ve ilgili dosyalarınızı güvenli sistemimize yükleyerek bizlere iletmenizdir. Uzman doktorlarımızın değerlendirmesi sonucunda en kısa sürede sizlere geri dönüşte bulunulacaktır. Bunun için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

AD, SOYAD* Zorunlu Alan

E-POSTA ADRESİ* Zorunlu Alan

MOBİL TELEFON* Zorunlu Alan

DOĞUM TARİHİ* Zorunlu Alan

GÖRÜŞ ALMAK İSTEDİĞİNİZ UZMANLIK ALANI* Zorunlu Alan

EK BİLGİLER* Sağlık durumunuz ile ilgili bize iletmeniz gereken ek bir bilgi mevcut ise buraya yazabilirsiniz.

Kullanıcı Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum.
E-Sağlık üyeliği ile verdiğim iletişim bilgilerimin ilgili kuruma ya da erişimin gerçekleştiği aracı yazılım, cihaz ya da araca aksini bildirmedikçe Kent Hastanesi ve bağlı kurumları tarafından; bilgilendirme, tanıtım ve duyuru ile iletişim çalışmaları amacı ile kullanılmasına ve saklanmasına izin veriyorum. Tanıtım faaliyetlerinin tüm geçerlilik ve uygulama faaliyetlerinin süresinin Kent Hastanesi’nin insiyatifine bağlı olduğunu onaylıyorum.
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi İzni

Kent Sağlık Grubu (Özel Kent Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi- Özel Kent Hastanesi- Özel Kent Hastanesi Çiğli Ş.B.- Alsancak Tıp Merkezi- Bayraklı Tıp Merkezi) tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metni'nin tamamını okudum, anladım ve Kent Sağlık Grubu’nun Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Kurumlarınız tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Kent Sağlık Grubu kuruluşlarının hastalarına/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.

Okudum, Onaylıyorum