Yükleniyor..
Online Doktor Banner Online Doktor Banner
  • Online Doktor Banner
  • Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz için hastaneye gelmeden önce doktorunuzla görüntülü konuşarak sorularınızı iletebilirsiniz

    Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle Kent Sağlık Grubu olarak hastanemizde, onkoloji merkezimizde ve iki tıp merkezimizde önlemlerimizi en üst seviyede aldık ve almaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi güvenli bir şekilde sürdürürken, sizin ve ailenizin olası sağlık sorunlarınızda danışabileceğiniz Kent Online Doktor Görüşmesi (görüntülü doktor görüşmesi) uygulamasını hayata geçirdik. Evden çıkamadığınızda bu uygulama ile çağrı merkezimizden alacağınız randevu ile ilgili branştaki uzmanımızla akıllı telefonlarınız aracılığıyla görüntülü konuşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Kronik hastalıklarınızın takibi ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorununuzda ücret karşılığında uzman doktorlarımızın bilgisine başvurabilirsiniz. “Evde kal Türkiye” derken, Kent Sağlık grubu olarak online tıbbi destek programımızla da hizmetinizdeyiz.

    Öncelikle Kent Online Doktor Görüşmesi uygulamasında özel nitelikli kişisel verilere ilişkin ekli onam formunu okuduğunuz ve kabul ettiğinizi teyit etmeniz gerekmektedir.

Online Doktor Görüşmesi için nasıl randevu alabilirim ?

Hekimlerimizle görüntülü görüşebilmeniz için web sitemizin online randevu kısmından ya da çağrı merkezimizden 7/ 24 randevu alabilirsiniz. Hangi branşlardan hizmet alabileceğiniz hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezi görevlisinden edinebilirsiniz.

Online Doktor Banner
Online Doktor Randevusu Oluştur
Randevunuzu
bizi arayarak da
oluşturabilirsiniz

AD, SOYAD* Zorunlu Alan

E-POSTA ADRESİ* Zorunlu Alan

MOBİL TELEFON* Zorunlu Alan

GÖRÜŞME TALEP ETTİĞİNİZ KLİNİK* Zorunlu Alan

GÖRÜŞME TALEP ETTİĞİNİZ DOKTOR* Zorunlu Alan

Mesafeli Satış Sözleşmesi ’ni okudum ve kabul ediyorum.
Kişisel verilerimin işlenmesine ve korunmasına yönelik Aydınlatma Metni ’ni okudum ve kabul ediyorum.
Kişisel verilerimin, online doktor görüşmesi talebimin yerine getirilmesi amacıyla yurt dışı merkezli uzaktan görüntülü görüşme hizmeti sunan platformlar vasıtasıyla toplanmasına, işlenmesine ve yalnızca bu amaçla yurt dışında yerleşik söz konusu platformlara aktarılmasına açık rızam ile onay veriyorum.
Özel Kent Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Hastane”) tarafından yukarıda yer alan ve Hastaneniz sistemlerine kayıtlı diğer iletişim bilgilerime kampanya, reklam, çekiliş, anket, tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini ve kişisel verilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari elektronik ileti gönderimi sağlanması için Hastanenizin hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
Online Doktor Banner

Sık Sorulan Sorular

Hangi saatler arasında görüşme yapabilirim ?

Hekimlerimizle canlı görüşmeler mesai saatleri ( 08.30 - 18.00 ) içerisinde yapılmaktadır. Lütfen randevu alınız.

Online Doktor Görüşmesi’nde işleyiş nasıldır ?

Görüntülü Doktor Görüşmesi, sağlık durumunuzla ilgili şikayet ve problemleriniz hakkında tanımlı hekimlerimizle görüşerek bilgi ve tavsiye almanızı sağlayan bir uygulamadır; fiziki muayene yapılması, kesin tanı koyulması mümkün değildir. Bu nedenle hekimlerimiz gerekli gördüğü durumlarda sizi hastanemize davet edebilmektedir.

Fiziki muayene yapılamayacağından doktorunuz tarafından kesin tanı koyulamayacak olup, verilen bilgiler tavsiye niteliğinde olup hastanemiz ve doktorlarımız sorumlu tutulmayacaklardır.

Hizmet kapsamı dışında olan durumlar nelerdir ?

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanmalar, travmalar, göğüs ağrısı, kusma vb. gibi durumlar ilk 24 saat içerisinde yani acil tıbbi müdahale edilmesi gereken sağlık problemleridir. Bu nedenle bu hizmetimizin kapsamı dışındadır.

Online Doktor Görüşmesi hangi uygulama üzerinden yapılıyor ?

Randevu aldığınız cep telefonu numaranızdan telefonunuzdaki WhatsApp uygulaması üzerinden randevu saatinizde hekimlerimiz sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatmaktadır.

Görüşme ve bağlantı için neler gerekiyor ?

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak Whatsapp ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantısı gerekmektedir. Randevu saatinizden 5-10 dakika önce uygun bir ortamda görüşme için hazır beklemenizi rica ederiz.

Görüşme süresi ne kadar ?

Görüşmelerimiz 5-10 dakika arasında sürmektedir. Süreyi uzatıp uzatmamak hekimlerimizin inisiyatifindedir.

Online Doktor görüşmesinin ödemesini nasıl gerçekleştirilebilirim ?

Online Doktor görüşmelerinin ödemesi EFT, Havale veya Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Mail Order formunu indirmek için lütfen tıklayınız..

Online Doktor görüşmeleri özel sağlık sigortası veya diğer anlaşmalı kurumlar üzerinden yapılabiliyor mu ?

Online Doktor görüşmeleri özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından karşılanmamaktadır.

Daha önce yaptırdığım tetkik sonuçlarımı canlı görüşmede doktora iletebilir miyim ?

Elinizde var olan tetkik sonuçlarını önceden iletmenize gerek yoktur. Yapacağınız görüşmede hekimlerimizin tetkik sonuçlarınızı görmesi gerekiyorsa size gerekli yönlendirmeyi yapılacaktır. Eğer daha önceleri Kent Hastanesi, Kent Alsancak ve Kent Bayraklı Tıp Merkezlerimizde muayene olup tetkik yaptırdıysanız bunlarla ilgili sonuçlara doktorlarımız ulaşabilmektedir, bunları iletmenize gerek yoktur.

Online görüşme sırasında istenen tahlil ve tetkikler için başka bir sağlık kuruluşundan hizmet alabilir miyim ?

Hekimlerimizin sizden isteyeceği tahlil ve tetkikleri hastanemiz ve tıp merkezlerimizin dışındaki bir sağlık kuruluşunda yaptırmanız durumunda hekimlerimiz sonuç değerlendirmesi kabul etmemektedir.

Online görüşme için arandığım telefon numarasından hekimimle tekrar görüşebilir miyim ?

Görüşme için sizi aradığımız numara sadece size verilen randevu saatinde ve hekimlerimizin yapacağı dış aramalar amacıyla kullanılır. Soru sormak ya da danışmak istediğiniz konular için tekrar randevu oluşturmanız gerekmektedir

Randevu saatinde hazır olamazsam ne olur ?

Görüşme saatinizde hekimimiz tarafından arandığınızda ulaşılamaz durumda olursanız randevunuzun otomatik iptali gerçekleşir. Bu durumda yeniden randevu almanız gerekir.

Online Doktor Görüşmesi ile reçete yazılabilir mi ?

Hekimlerimizle yapacağınız canlı görüşmelerde Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve ilgili yönetmelikler doğrultusunda fiziki muayene ve gerekli testler yapılamaz. Bu nedenle hastaya kesin tanı koyulamayacağı için hekimlerimiz yalnızca bilgi paylaşıp tavsiye ve yönlendirmelerde bulunabilir. Reçete yazılması, ilaç tedavisi ve kesin tanı için hastanemize davet edilebilirsiniz.

Online görüşme saatinde değişiklik yapabilir miyim ?

Randevu saatinden en geç 3 saat önce Çağrı Merkezi ile görüşerek randevunuzu ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Randevu iptali ya da değişikliği yapılmayan randevular gerçekleşmiş kabul edilerek ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ücret iadesi hangi şartlar altında geçerlidir ?

Hizmeti almaktan vazgeçilmesi durumunda randevu saatinden en geç 3 saat önce Çağrı Merkezi ile görüşerek, görüşme iptal edilebilir ve ücret iadesi gerçekleştirilebilir.